אודות Travelly

חברת Travelly היא ספקית ישראלית מובילה של טכנולוגיית eSIM, המציעה חוויית סלולר נוחה במגוון רחב של מדינות בעולם. במקום להסתבך עם מעבר בין ספקים ותוכניות, החלפת כרטיסי סים פיזיים, תשלום דמי נדידה או הישארות על מצב טיסה לכל אורך השהות בחו"ל – פשוט שומרים את מספר הטלפון הישראלי, מקבלים שיחות נכנסות ללא הגבלה וללא עלות, ואפשר גם להוציא שיחות לישראל ולמדינות אחרות בעולם ולגלוש באינטרנט מקומי בהתאם לחבילה הנבחרת.

Travelly מביאה לישראל את בשורת עתיד הקישוריות הסלולרית בעולם. עם כיסוי ביותר מ-87 מדינות ברחבי העולם, תוכלו להישאר מחוברים לאינטרנט ולהיות בקשר עם החברים והמשפחה כל הזמן, במחיר אטרקטיבי ונוחות מקסימלית. 

 

למי מתאימים השירותים של Travelly?

לכל מי שנוסע לחו"ל ורוצה ליהנות מהנוחות שבשמירה על קשר עם הבית מצד אחד ועל האפשרות לגלוש ברשת מקומית איכותית בכל רגע נתון, במקום להסתמך על נקודות אינטרנט אלחוטי שלא תמיד זמינות או יציבות מספיק. ממש כמו לטייל ברחוב בישראל, כך גם כמעט בכל מקום אחר בעולם.

השירותים של Travelly אידיאליים עבור מטיילים, אנשי עסקים, נוודים דיגיטליים ומשפחות, מנסיעות קצרות של כמה ימים ועד לנסיעות ארוכות וארוכות מאוד כמו רילוקיישן. 

הסים הדיגיטלי (eSIM) מתאים לשימוש בכל סמארטפון מתקדם שמאפשר שימוש בכרטיסי סים דיגיטליים, ללא צורך בהחלפת כרטיס סים פיזי. ניתן להתאים את המסלול בנסיעות עתידיות כדי להמשיך ליהנות מכל יתרונות התקשורת באמצעות ה-eSIM גם בטיסות ליעדים אחרים בעולם.

 

Travelly מקטינה לכם את העולם

מערך השירותים המתקדמים של Travelly מאפשר לכם להישאר מחוברים כמעט בכל פינה בכדור הארץ. בין המדינות שבהן תוכלו להישאר בקשר תמידי עם המשפחה והחברים: ארצות הברית, אוסטרליה, רוב מדינות אירופה, איחוד האמירויות הערביות, הודו, יפן, סין ועוד. בכל אחד מהמקומות הללו, וברבים נוספים, ניתן להישאר מחוברים ולשמור על מספר הטלפון הישראלי, לקבל שיחות נכנסות ולהוציא שיחות יוצאות (בתלות בחבילה שנבחרה), וכן לגלוש באינטרנט במדינת היעד (בתלות בחבילה שנבחרה). 

 

אז למה Travelly?

  • בזכות החדשנות: אנחנו ניצבים בחוד החנית של הטכנולוגיה הסלולרית ומקפידים להביא ללקוחותינו את השירותים המתקדמים ביותר בענף.
  • בזכות הפשטות: כל אחד יכול להירשם לשירות – רק לבחור חבילה באתר או באפליקציה ולסרוק קוד שמגיע במייל. כן, זה עד כדי כך קל ונוח.
  • בזכות הנוחות: עם Travelly נהנים מגמישות מעבר בין ספקים ותוכניות ללא החלפת כרטיסי סים פיזיים וללא דמי נדידה יקרים.
  • בזכות השירות: אנחנו זמינים ללקוחותינו בכל שאלה. ניתן לפנות אלינו בוואטסאפ או בטלפון 073-2745588, או במיילinfo@travelly.co.il.